504 - 750 - 637
Darmowa wysyłka już od 299 zł

Więcej
Blog Azjatycki Styl Program partnerski Współpraca - Blogerki Program lojalnościowy

Program partnerski

"ELLIE" oferuje modna odzież damską z najnowszych kolekcji polskich i azjatyckich producentów.

Co wyróżnia "ELLIE.PL" wśród konkurencji:

Te i wiele innych elementów sprawia, iż ELLIE osiąga wysokie współczynniki konwersji, a średnia wartość zamówienia przekracza 140 zł.

Korzyści dla Twoich Klientów:

Duże doświadczenie w zakresie sprzedaży wysyłkowej przekłada się na wysoki poziom przed i po sprzedażowej obsługi klienta. Dbając o wiarygodności marki "ELLIE PL" dokładamy wszelkich starań, aby klienci byli w zupełności usatysfakcjonowani dokonanymi zakupami.

  • 1. Zarejestruj się - Rejestracja nie zajmie dłużej niż 5 minut. Zostaniesz oficialnym partnerem naszego sklepu.
  • 2. Wybierz produkt - Otrzymasz dostęp do całej bazy kreacji graficznych i tekstowych.
  • 3. Sprzedaj - Klienci dokonują zakupu w naszym sklepie po przejściu z twojej strony.
  • 4. Odbierz prowizje - Odbierz 10% prowizji.


Rejestracja w programie: kliknij tu
Skontaktuj sie z nami: kamil AT ellie (DOT) pl

 

Partnerzy

Shopalike.pl prezentuje na swoich stronach produkty pochodzące z setek sklepów internetowych oferujących szeroki asortyment najmodniejszego obuwia, odzieży, a także mebli. W ofercie dostępne są również zabawki, sprzęt sportowy, artykuły dla zwierząt oraz sprzęt RTV. Visual Meta stawia sobie za cel prowadzenie „wirtualnych galerii handlowych”, które umożliwiają szybkie, proste i przyjemne zakupy przez Internet, bez wychodzenia z domu i uciążliwych kolejek.

LekkiKoszyk to interaktywna platforma handlowa, która ma na celu "trochę namieszać" na polskim rynku zakupów online. Sama nazwa kojarzy się z lekkością zakupów, a przy okazji łatwo zapada w pamięci. Każdy, kto dokona zakupu na LekkiKoszk.pl otrzyma od platformy premię liczoną od wartości zakupionego towaru. Wysokość premii jest zależna od kategorii w której został kupiony przedmiot.