504 - 750 - 637
Darmowa wysyłka już od 299 zł

Więcej
Blog Azjatycki Styl Program partnerski Współpraca - Blogerki Program lojalnościowy

Zwrot i Wymiana

Zwrot towaru bez podawania przyczyny zwrotu 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem należy poinformować sprzedawcę o decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów w drodze jednoznacznego oświadczenia, zawierającego imię, nazwisko, numer zamówienia oraz informację jakie produkty życzycie sobie Państwo zwrócić (np. pocztą elektroniczną na adres bok@ellie.pl).

Towar (niezniszczony, z oryginalnymi metkami) należy zwrócić przesyłając go wraz z formularzem odstąpienia od umowy sprzedaży (dostępny tu) na niżej wskazany adres:

Ellie.pl
ul. Konrada Wallenroda 10 lok. 01/24
11-520 Ryn

Prosimy o dołączenie do zwracanego towaru paragonu fiskalnego.

Sklep niezwłocznie, maksymalnie w przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki rozliczy zwrot (po skutecznym odstąpieniu od umowy transakcję uważa się za niezawartą). Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych za pobraniem. Z opisanego wyżej uprawnienia nie mogą skorzystać osoby, które nabywają dany towar w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą prosząc dodatkowo o wystawienie faktury VAT.


Wymiana towaru

Z możliwości wymiany produktu na inny skorzystać może każdy klient sklepu ellie.pl (należy zgłosić chęć wymiany w przeciągu 14 dni od otrzymania towaru).

Wymieniany/e produkt/y proszę odesłać wraz z formularzem wymiany (dostępny-kliknij tu).

Koszty wysyłki związane z wymianą produktu na inny pokrywa Klient.

Ellie.pl
ul. Konrada Wallenroda 10 lok. 01/24
11-520 Ryn

W razie jakichkolwiek pytań - służymy pomocą: kontakt telefoniczny 504 750 637 ( od 09.00 do 15.00 od pon. do pt.) e-mail: bok@ellie.pl