Odkrycie kosmetologii – dowiedz się więcej o technologii Hydrafacial!

Cera nie zawsze wygląda idealnie, a drogeryjne kosmetyki to za mało, żeby zapewnić skórze optymalną pielęgnację i spowolnić starzenie. Na szczęście skuteczne odmłodzenie jest możliwe nie tylko dzięki inwazyjnym zabiegom – jedną z ciekawszych opcji w tym zakresie jest HydraFacial. Na czym ta metoda polega?

HydraFacial – co to za zabieg?

HydraFacial łączy dwie nowoczesne technologie: ssanie próżniowe oraz mikrodermabrazję bezkryształową. Podczas zabiegu złuszcza się wierzchnią warstwę naskórka, po czym na skórę nakładany jest peeling chemiczny. Ten etap gwarantuje dogłębne oczyszczenie skóry, co ma duże znaczenie dla kolejnej fazy zabiegu, jaką jest aplikacja substancji aktywnych – kiedy cera jest dobrze oczyszczona, preparaty kosmetyczne znacznie lepiej się wchłaniają i docierają także do głębszych warstw skóry. W Beauty Address podczas zabiegu HydraFacial podawane są substancje o działaniu nawilżającym, oczyszczającym, przeciwutleniającym i przeciwzapalnym.

Skóra po zabiegu wygląda na dużo młodszą, jest wypoczęta, odświeżona, idealnie nawilżona. Efekty będą lepsze, jeśli zabieg powtórzy się trzy, cztery razy, przy czym pomiędzy kolejnymi sesjami muszą być co najmniej dwa tygodnie przerwy. HydraFacial dotyczy przede wszystkim skóry twarzy, ale można też przeprowadzić ten zabieg na szyi, dekolcie oraz plecach. Poprawa kondycji skóry jest widoczna przez wiele tygodni.

Zobacz również:  Jak wyszczuplić nogi, aby były zgrabne i piękne

Kiedy warto się zdecydować na HydraFacial?

Hydradermabrazja to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek oraz zwiotczałej skóry. Zabieg pomaga na przebarwienia, nierównomierny koloryt, rozszerzone pory, ślady po trądziku, tłustą cerę, może też skutecznie oczyścić oraz zwęzić pory. HydraFacial nie jest bolesną metodą, a do zabiegu zawsze używa się sterylnych, jednorazowych końcówek. Poziom zasysania próżniowego dobierany jest indywidualnie, do potrzeb pacjenta.

Zabiegu nie przeprowadza się przy stanach zapalnych skóry i aktywnym trądziku, prócz tego przeciwwskazaniem do zabiegu jest opryszczka, oparzenia słoneczne oraz uszkodzenia naskórka. Nie jest to także dobra metoda dla osób z chorobami nowotworowymi oraz podczas terapii z udziałem leków przeciwzakrzepowych. HydraFacial można wykonywać przez cały rok, niemniej lepiej przełożyć zabieg na inny termin, jeśli pogoda jest bardzo mroźna albo upalna.

[Total: 1 Average: 5]