Popraw napięcie skóry twarzy – wypróbuj bezkonkurencyjny zabieg HIFU!

HIFU to nowoczesna technologia wykorzystywana do odmładzania skóry i redukcji tkanki tłuszczowej. Jest bezinwazyjna, nie powoduje bólu i szybko przynosi spodziewane efekty. Na czym dokładnie ta metoda polega i kiedy warto z niej skorzystać?

HIFU – co to takiego?

HIFU to skrót od high-intensity focused ultrasound. Jest to metoda wykorzystująca silnie skoncentrowaną wiązkę fali ultradźwiękowej o wysokiej energii. Podczas zabiegu fala ultradźwiękowa dociera do konkretnych punktów w tkance skórnej i powoduje w tym miejscu mikroskopijne poparzenia – nie są one groźne dla zdrowia i nie niszczą skóry, wręcz przeciwnie, powoduje to intensywną regenerację komórek i efekt odmłodzenia. Zabieg HIFU bardzo skutecznie wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i zwiększa napięcie skóry, dzięki czemu cera wygląda dużo młodziej.

Terapia przeprowadzana w gabinecie kosmetyki lekarskiej Bella pomaga odmłodzić nie tylko twarz, ale też skórę dekoltu, piersi, ramion, brzucha, pośladków, ud, pleców, kolan i łydek. Bardzo dobrze ten zabieg sprawdza się po ciąży, gdy skóra ma tendencję do wiotczenia, jak i po nagłej utracie dużej nadwagi. Zabieg w całości jest przeprowadzany przez lekarza, który na bieżąco dostosowuje długość i gęstość impulsów, w zależności od kondycji skóry pacjentki.

Zobacz również:  Czym uzupełnić domową pielęgnację w trądziku różowatym?

Po jakim czasie widać efekty zabiegów HIFU?

HIFU to metoda bezinwazyjna. Podczas zabiegu nie dochodzi do uszkodzenia naskórka, nie pojawia się krwawienie. HIFU nie jest bolesne i nie powoduje wielkiego dyskomfortu u pacjenta, a po zakończonym zabiegu nie jest wymagane prowadzenie rekonwalescencji – wystarczy stosować się do zaleceń lekarza odnośnie dalszej pielęgnacji skóry. Tuż po zabiegu na twarzy może się pojawić niewielki obrzęk i zaczerwienienie, ale objawy te powinny ustąpić maksymalnie po dwóch dniach.

Odmłodzenie skóry widać praktycznie od razu i utrzymują się one na bardzo długo, a do tego po HIFU twarz wygląda naturalnie, bez sztucznego napięcia skóry czy zaburzonej mimiki. Do poprawy kondycji skóry często wystarczy tylko jeden zabieg. Do przeprowadzenia terapii HIFU nie ma wiele przeciwwskazań, choć oczywiście przed zabiegiem zawsze przeprowadzana jest konsultacja lekarska. Metoda jest bardzo bezpieczna i potwierdzona klinicznie.

[Total: 1 Average: 5]