Poznaj zalety kostiumu bodysuit

Zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem masażu podciśnieniowego wykonujemy jedynie na specjalnym kostiumie zabiegowym bodysuit. Kostium ten zapewnia pacjentom pełne bezpieczeństwo, higienę oraz komfort przez cały czas trwania zabiegu.

Z czego zrobiony jest kostium bodysuit?

Cechą charakterystyczną kostiumów bodysuit od Mrotex jest cienka, przyjemna w dotyku tkanina o jedwabistej strukturze. Materiał nie podrażnia skóry i nie powoduje nadmiernego pocenia, dzięki czemu nawet osoby z wrażliwą skórą nie będą odczuwały dyskomfortu podczas zabiegu. Dodatkowo w miejscach intymnych zastosowano specjalny, grubszy splot, co zapewnia klientowi większą dyskrecję.

Kostiumy zakładamy na całe ciało. Dostępne jest szeroka rozmiarówka damska i męska, dzięki czemu kostium z łatwością można dopasować do każdego typu sylwetki. Dodatkowo jest możliwość wyboru koloru białego lub szarego oraz wersji ze stopami lub bez. Ponadto na tkaninie można umieścić logo i nazwę swojego gabinetu. W przypadku zabiegów, które obejmują jedynie górną cześć ciała można zamówić koszulkę zabiegową z długimi rękawami. Tkanina kostiumu jest bardzo elastyczna, dlatego idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, nigdzie nie odstaje ani nie uciska, jak również nie powoduje zaburzeń krążenia.

Zobacz również:  Męskie piżamy — dlaczego warto zwrócić uwagę na jakość?

Co daje stosowanie kostiumów bodysuit?

To przede wszystkim ochrona skóry pacjenta. Bodysuit zabezpiecza skórę przed zbyt intensywnym zaciągnięciem do komory głowicy, ponad to zapewnia wysoką higienę – skóra pacjenta nie ma bezpośredniego kontaktu z głowicą zabiegową. Kostiumy są wielokrotnego użytku, dlatego zalecamy aby po zabiegu je wyprać, stosując się do instrukcji producenta. Kostium najlepiej przechowywać w kosmetyczce lub materiałowym woreczku.

Kostiumy bodysuit poleca się zakładać do zabiegów masażu podciśnieniowego, podczas których głowica urządzenia zasysa fałd skóry i intensywnie go rozmasowuje – kombinezon chroni skórę przed zbyt intensywnym zaciągnięciem, szczypaniem i zapobiega przypadkowemu wyrywaniu włosków.

[Total: 1 Average: 5]