Jak zrobić lodzika — idealny seks oralny

Jak zrobić lodzika? Nauka robienia loda

Seks oralny to dla wielu kobiet trudne wyzwanie. Pierwszy raz potrafi być bardzo stresujący, szczególnie w momencie, kiedy nie ma się odpowiedniej wiedzy. Nauka robienia loda to przede wszystkim praktyka, jednak warto poznać teorię, aby robić to jak najlepiej. Z pewnością pierwszy raz przełamie lody, a seks oralny stanie się przyjemnością dla każdej ze stron. Jak dobrze robić loda?

Gra wstępna —  czy to konieczność przy seksie oralnym?

Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, że mężczyźni również uwielbiają grę wstępną. Podniecenie rośnie wraz z kolejnymi pieszczotami, dlatego, jeśli czas nie nagli, warto go poświęcić na rozgrzanie przed seksem oralnym. Tylko co może podniecać mężczyznę?

Tak naprawdę, każdego faceta może podniecać coś innego. Jednak większość mężczyzn uwielbia erotyczną bieliznę. Ponadto warto zadbać o pieszczoty całego ciała, a nie tylko penisa. Dobrym pomysłem na grę wstępną są pieszczoty pocałunkami, które od szyi zmierzają w stronę wzgórka łonowego. Tylko co dalej?

Nauka robienia loda

Seks oralny często przeraża kobiety. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w grę wchodzi satysfakcja partnera. Od czego zacząć? Warto oswoić się z penisem i zacząć od delikatnych pieszczot, które podniecą każdą ze stron.

Dobrym pomysłem są delikatne pocałunki ustami lub lekkie lizanie prącia. Najbardziej unerwiony w penisie jest żołądź, dlatego pieszczoty tego miejsca dają dużą satysfakcję. Można wziąć końcówkę penisa do ust i lizać lub delikatnie ssać. To z pewnością sprawi dużo przyjemności partnerowi.

Delikatne pieszczoty są w stanie doprowadzić mężczyznę do orgazmu przy silnym podnieceniu. Jednak nie zawsze warto zwlekać, aby seks oralny nie zrobił się nudny. Jak zrobić lodzika? Mężczyźni uwielbiają, kiedy kobiety wsadzają całego penisa do jamy ustnej. Daje to podobne uczucie do tego, które można doznać podczas penetracji pochwy. Kobieta powinna posuwistymi ruchami wyciągać i ponownie wkładać prącie do ust.

Podczas seksu oralnego warto zadbać w szczególności o penisa, jednak nie można zapomnieć o jądrach, ponieważ pieszczoty w tamtym miejscu również sprawiają dużą przyjemność. Wielu mężczyzn lubi, kiedy kobiety wkładają jądra do ust, każde osobno. Przyjemne jest również lizanie, lekki ssanie lub pieszczoty dłonią.

Seks oralny — o czym warto pamiętać?

Seks oralny, jak każdy seks przenosi choroby płciowe i nie tylko. Jeśli nie ma się pewności co do stanu zdrowia partnera, warto użyć prezerwatywy. Ochroni ona przed chorobami, a dodatkowo może być ratunkiem dla osób, które nie chcą połykać spermy.

Nauka robienia loda powinna obejmować temat lubrykantów. W przypadku niewielkiej ilości śliny, konieczne może być jego zastosowanie. Ułatwi to robienie loda, a dodatkowo sprawi, że mężczyzna będzie czuł dużo większą przyjemność.

Seks oralny jest jedną z przyjemniejszych czynności w łóżku. Potrafi dać dużo satysfakcji każdej ze stron, a jego prawidłowy przebieg to gwarantowany orgazm. Większość mężczyzn to uwielbia, dlatego warto, aby każda kobieta doedukowała się w kwestii zaspokajania ukochanego.