Dlaczego seks pod prysznicem to idealny moment na przełamanie swoich barier?

seks pod prysznicem w łazience

Seks jest intymnym zbliżeniem, które sprawia, że partnerzy odczuwają przyjemność, która nie gaśnie, a zwiększa się z każdą chwilą. Jest również formą wyrażenia uczuć, dlatego gdy pojawia się nuda w łóżku, należy jak najszybciej ją przerwać. Wiele osób, ze względu na stale powtarzający się schemat, rezygnuje ze stosunku lub ucieka się do zdrady, w celu doświadczenia nowych przygód, a przecież wcale nie musi tak być. Wystarczy trochę chęci, szczera rozmowa z partnerem, by przeżyć coś niesamowitego.

Sposób na zwalczenie nudy w sypialni. Sprowadzone sposoby dzięki którym, znów będziecie odczuwać silne pożądanie. ​​

Kiedy w Wasze życie erotyczne wkradła się nuda, jej konsekwencje mogą być na prawdę poważne. Najczęstszą przyczyną braku ochoty na seks jest rutyna, czyli stałe to samo miejsce, te same pozycje seksualne i pewne schematy, które powodują że ochota na odbycie stosunku maleje. W takim przypadku warto wykonać kilka prostych kroków, które ocieplą relacje między partnerami oraz zwiększą pożądanie. Co w takiej sytuacji zrobić? Stopniowo zmieniać miejsca oraz pozycje, w których będziecie czuć się komfortowo i sprawi wam to wzajemne zadowolenie.

Najlepsze miejsca idealne na igraszki. Sprawdź, gdzie najlepiej odbyć stosunek seksualny.

Jeśli seks kojarzy Ci się wyłącznie z łóżkiem to znak, że do Waszego życia seksualnego wkradła się nuda. Przyszedł więc czas najwyższy na pewne zmiany. Wraz z partnerem seksualnym porozmawiajcie o swoich potrzebach i fantazjach erotycznych. Ich spełnienie z pewnością dostarczy Wam niezapomnianych chwil oraz poprawi Wasze relacje. Jeśli nie macie pomysłu gdzie odbyć stosunek, by wprowadzić coś nowego, rozważcie seks w łazience.

Seks w łazience, idealnym miejscem na odbycie stosunku.

Ciepła woda, nagie ciała i tylko wasza dwójka to idealne połączenie, które z pewnością skończy się dla Was przyjemnie. Nagie, pokryte pianą ciało jest bardzo pociągające i zwiększa ochotę na seks. Im bliżej siebie się znajdziecie, tym lepiej. Wzajemne pieszczoty z wykorzystaniem na przykład słuchawki od prysznica to coś nowego, co pobudzi Wasze zmysły. Nie krępujcie się i skorzystajcie z okazji, by przeżyć wspaniałe chwile, a jeśli obawiacie się jak przebiegnie stosunek, to koniecznie sprawdźcie jak uprawiać seks pod prysznicem.

Bezpieczny i przyjemny stosunek pod prysznicem. Jak uprawiać seks, by czerpać z niego przyjemność?

Seks w łazience jest przyjemny, jednak bez przygotowania może okazać się bardzo niebezpieczny. Nim przejdziecie do sedna, koniecznie zadbajcie o usunięcie niebezpiecznych przedmiotów, które mogą wam zagrażać. Pamiętajcie też o mokrej powierzchni. Pomocne w tej sytuacji mogą okazać się maty antypoślizgowe, a nawet na tyle duży ręcznik, który pokryje cała powierzchnię brodzika czy wanny. Po nasiąknięciu wodą będzie on na tyle ciężki, że nie będzie się przesuwał, chroniąc Was przed poślizgnięciem się, a nawet upadkiem, który mógłby nie tylko popsuć nastrój, ale również być powodem kontuzji. Stwórzcie odpowiedni klimat, zapalając między innymi zapachowe świeczki lub rozsypując płatki róż. A jeśli lubicie pobudzać sobie zmysły, skorzystajcie z kilku najskuteczniejszych rad, jak urozmaicić seks pod prysznicem.

Bez tych przedmiotów, seks nie będzie aż tak przyjemny. O to lista, którą powinien znać każdy.

Nie sam seks oraz pozycje seksualne są w tym przypadku najważniejsze, a również gadżety, których użyjemy podczas stosunku seksualnego. Wykorzystajcie zatem wszystko to, co sprawia Wam przyjemność, na przykład świeczki, kadzidełka, płatki róż oraz olejki, przydatne podczas masażu. Pozwoli on Wam się zrelaksować oraz pobudzi zmysły, zwiększając pożądanie. Innym, świetnym sposobem jest zasłonięcie sobie oczu lub z gaszenie światła w łazience. Ciemność pobudza zmysły i sprawia, że człowiek staje się bardziej wrażliwy na dotyk. Drobne pocałunki, dotyk lub przytulanie będzie zatem bardziej przyjemne niż dotychczas.
Mając w zasięgu dildo, zabierzcie je ze sobą. Łazienka to przecież jedno z tych miejsc, gdzie jesteście sami i nikt Wam nie będzie przeszkadzał, a co najważniejsze, możecie spróbować nowych, dotychczas krępujących Was metod zadowalania się.

Kiedy jest odpowiednia pora, na odbycie stosunku seksualnego pod prysznicem?

Wiele osób zastanawia się kiedy jest najbardziej odpowiedni czas na odbycie stosunku seksualnego i czy istnieje jakiś sposób określenia odpowiedniej pory. Oczywiście odpowiedź brzmi nie. Stosunek pod prysznicem, tak samo jak w każdym innym miejscu w domu, jak i poza nim, ma być przyjemny oraz spontaniczny. Odbywa się on przecież ze względu na pożądanie, a nie z obowiązku. Co jednak zrobić gdy pojawią się ogromne przeszkody takie jak między innymi miesiączka? Czy warto mimo wszystko, zdecydować się na stosunek?

Stosunek seksualny podczas krwawienia menstruacyjnego. Zalety.

Dla kobiet, czas menstruacji oznacza porzucenie myśli o stosunku, przynajmniej na kilka dni, dopóki nie ustanie krwawienie. Wynika to przede wszystkim z komfortu psychicznego, obawy na reakcję partnera oraz bólu czy pobrudzenia pościeli. Stosunek ten jest jednak bezpieczny i dostarczy Wam wspaniałych doznań. Kiedy podczas krwawienia naczynia rozkurczają się, kobieta jest bardziej podatna na bodźce. Odczuwa większą przyjemność z odbywanego stosunku oraz o wiele łatwiej i częściej może osiągnąć upragniony orgazm. U mężczyzn, miesiączka tez może być sprzyjającym momentem. Duża wilgotność oraz ciepło pochwy sprawia, że stosunek jest wyjątkowo przyjemny. Jeśli jesteś kobietą, która krępuje się podczas seksu odbywanego w trakcie krwawienia, wypróbujcie seksu pod prysznicem, w dodatku przy zgaszonym świetle. Takie postepowanie sprawi, że spędzicie przyjemne chwilę w komfortowych warunkach. Warto wspomnieć również o tym, że podczas uprawiania seksu szyjka jest masowana, co zmniejsza skurcze i ból. Koniecznie więc wypróbujcie stosunek podczas miesiączki.

Seks oralny a prysznic. Czy ma to sens?

Podczas uprawiania seksu pod prysznicem, najbardziej popularne są pozycje od tyłu. Zapewniają one bezpieczeństwo i minimalizują ryzyko przewrócenia się. Jeśli jednak lubicie seks oralny, nic nie stoi na przeszkodzie, by uprawiać go w łazience. Jeśli jeszcze tego nie robiliście, koniecznie przeczytaj ten artykuł: https://ellie.pl/jak-zrobic-lodzika-idealny-seks-oralny/

Wyjdźcie spod prysznica i skorzystajcie z tego, co jest w łazience. Doskonałym miejscem do uprawiania seksu może okazać się pralka, wanna, na której można usiąść czy opuszczona deska. Jedyne co Was ogranicza, to Wasza wyobraźnia, dlatego zrelaksujcie się, zapomnijcie o tym co jest za drzwiami i skupcie się wyłącznie na sobie i sytuacji, która ma miejsce. Tylko to sprawi, że oboje nie zapomnicie tego doświadczenia.

Seks, zwłaszcza pod prysznicem jest dowodem na Wasze uczucia oraz sprawia, że możecie wyłączyć się, czerpać przyjemność oraz zrobić krok do przodu, by Wasze zbliżenia seksualne były jeszcze bardziej przyjemne.