Jak całować faceta, by oszalał na Twoim punkcie?

jak całować faceta; gdzie całować mężczyzne; jak całować mężczyznę; jak całować faceta żeby oszalał; jak się całować z chłopakiem; jak się całować; jakie pocałunki lubią mężczyźni

Początki związku przepełnione są namiętnością. Gorące pocałunki, którym nie możecie się oprzeć nawet w miejscach publicznych czy szybkie całusy, przy każdej możliwej okazji. Z czasem jednak w każdy związek wkrada się nutka rutyny, a dreszczyk emocji traci na sile. Przeczytaj ten tekst by dowiedzieć się jak się całować faceta, żeby oszalał i jakie pocałunki lubią mężczyźni!

Pradziadek pocałunku

„Lizanie” oraz „picie wilgoci z ust” – bo w ten właśnie sposób opisano w literaturze pocałunek po raz pierwszy – pojawia się w tekstach sanskryckich, czyli literaturze pochodzącej z Indii z lat starożytnych. Według hinduskich opowieści, ten wyraz uczucia łączył nie tylko kochanków, ale również wykorzystywany był podczas powitania.

Nikomu nie trzeba przedstawiać Kamasutry. Ta skarbnica wiedzy erotycznej pochodząca z 2 wieku p.n.e. zawiera w sobie odrębny rozdział poświęcony pocałunkom. Kamasutra nie wyda się nikomu zaskakującym źródłem pozyskania tego rodzaju wiedzy, ale co powiesz na … Biblię? „Pieśń nad Pieśniami” ze Starego Testamentu zawierająca w sobie sensualne opis ust oraz pocałunków może wywołać rumieńce!

Po co się całujemy?!

Odpowiedź na to pytanie ewoluowała przez setki, a nawet tysiące lat. Różni się również w zależności od położenia geograficznego, ogólnie można wymienić takie powody jak:

  1. Początkowo całus był efektem ubocznym karmienia małych dzieci, polegającego na podawaniu im przeżutego przez matkę pokarmu z ust do ust. Takie zachowanie można obecnie zauważyć np. wśród ptaków, karmiących swoje niesamodzielne pisklęta. Przeżuty przez matkę pokarm jest wstępnie trawiony enzymami obecnymi w jej ślinie, dzięki czemu łatwiej zostanie przyswojony przez dziecko.
  2. W literaturze znajdziemy zapis o pocałunkach wśród perskich żołnierzy. Oczywiście pocałunek nie był dla nich wyznaniem uczucia, lecz uznania za zasługi wobec niższych rangom wojowników.
  3. Całus w czoło lub czubek głowy jest oznaką troski o bliską nam osobę. To znak, że jesteśmy skłonni podjąć się obowiązków związanych z opieką nad drugą połówką, dzieckiem lub rodzicem.
  4. Pocałunek w rękę to niezbity dowód szacunku wobec kobiety. Choć z czasem stał się mało popularny, nadal można się z nim spotkać szczególnie podczas eleganckich uroczystości.
  5. Całus nie zawsze świadczy o dobrych zamiarach. Doskonałym przykładem jest tzw. pocałunek śmierci stosowany w mafijnym rytuale. Wysłannik gangu całując mężczyznę w usta przekazywał mu wystawiony na niego wyrok śmierci.

Na koniec pozostaje pocałunek wyrażający miłość i pożądanie. Można złożyć go na każdym fragmencie ciała partnera, a kluczem do sukcesu jest… odpowiednia technika!

Jak się całować?

Podstawowe zasady

Przede wszystkim z uczuciem! Nie ma nic bardziej rozczarowującego i drażniącego niż wymuszony, sztuczny gest. Zanim złożysz usta w pełen pasji pocałunek upewnij się, że:

  • macie na to ochotę! Nie każda sytuacja sprzyja namiętnym pocałunkom. Uszanuj wolę partnera i nigdy nie rób nic na siłę.
  • masz wystarczającą ilość czasu. Gorący i namiętny pocałunek trwa dłużej niż przelotny całus. Podczas gry wstępnej dobrze jest zacząć od samego całowania, a resztę pieszczot wprowadzać stopniowo. Daj mu poczuć moc swoich ust! P.S. Gorący pocałunek „wciśnięty” między obowiązki domowe i zakończony wytarciem w rękaw nie jest sexy…
  • nic Cię nie rozprasza. Macie być wy, wasze wargi i języki wyrażające łączące was uczucie. Nie pomoże w tym kąpiący kran, dokument o porwaniach nastolatek lecący w tle lub fakt, że za kwadrans ma być u was kurier. Zapewnij sobie komfort myśli by całkowicie skupić się na całowaniu.

OK, podstawowe zasady za nami i wiemy jak całować mężczyznę. Jak można się do tego przygotować?

Przygotowanie techniczne

Nie daj się zwieść żartobliwemu tytułowi tej sekcji. Do pocałunku warto przygotować się również pod względem technicznym! Zadbaj o świeży oddech, nie tylko dla komfortu drugiej połówki, ale przede wszystkim by czuć się swobodnie. Gdy nasz oddech jest dla nas OK, odważniej podchodzimy do pocałunku pozbywając się skrępowania.

Postaraj się również o to, by Twoje usta były miękkie i nawilżone. Miej pod ręką pomadkę do ust – wystarczy bezbarwna, o właściwościach nawilżających. Raz w tygodniu zastosuj na usta peeling (możesz przygotować go sama z cukru i oleju kokosowego lub kupić w drogerii). Pozbędziesz się dzięki niemu suchych i odstających skórek. Wzmocnisz nim również krążenie krwi w wargach, sprawiając że będą wyglądały na pełniejsze i kusząco zaróżowione.

Gdzie całować mężczyznę?

Wszędzie tam, gdzie tylko macie na to ochotę! Nie ma tutaj żadnych konkretnych wskazówek czy przeciwskazań – działaj w zgodzie z waszymi granicami. Przypraw go o ciarki całując delikatnie jego szyję, wyszepcz wyznanie miłości wprost do ucha i zakończ je miękkim pocałunkiem. Podążaj łańcuchem pocałunków wzdłuż jego brzucha i… zakończenie stwórzcie sami 😉

Jakie pocałunki lubią mężczyźni?

Każde, pasujące do sytuacji. Delikatne, kobiece i czułe, ale również drapieżne, stanowcze, z podgryzaniem warg i muskaniem paznokciami jego szyi i pleców. Lekko zaborcze gdy jesteśmy zazdrosne, na oczach jego koleżanek z pracy lub pełne wdzięczności i oddania, gdy partner wyręczy nas w obowiązkach domowych. Grzeczne i (niemal 😉 ) niewinne przy jego bliskich oraz te zuuupełnie bez hamulców za drzwiami waszej sypialni.

Całuj nie żałuj!

Wiesz już jak się całować z chłopakiem, gdzie składać pocałunki oraz jak się do nich przygotować by przekazać nimi wszystkie swoje uczucia. Przeczytaj wszystkie wskazówki jeszcze raz, a następnie całuj! całuj! całuj!  – bo szkoda czasu! 🙂