Poradnik podrywu – Jak uwieść faceta?

Przetworniki są nie tylko dla mężczyzn. Sztuka uwodzenia działa dla wszystkich płci i wymaga praktyki, ale także odrobiny świadomości – własnego ciała, intelektu i oczekiwań drugiej osoby. Poznanie i zdobycie serca drugiego człowieka nie jest łatwym zadaniem dla każdego. Dla niektórych życie codzienne może powodować wiele stresu i problemów dla innych. Są rzeczy, nad którymi możesz popracować, aby ułatwić ci nawiązanie silniejszego związku i poczucie pewności podczas flirtowania. Te kilka zasad pomoże ci zrozumieć, czym jest uwodzenie i czym różni się flirt od zwykłego schematu. Podpowiemy jak uwieść mężczyznę?

Jak uwieść faceta? – bądź spontaniczna

Relacje rozwijają się we własnym tempie. Potrzebują dojrzałości, a mężczyźni zwykle potrzebują więcej czasu niż Ty. Dzieje się tak dlatego, że w przypadku kobiet partner seksualny i partner w związku to zazwyczaj ta sama osoba. Kiedy idziesz na randkę, zazwyczaj wcześniej zatwierdziłaś tę osobę jako swojego partnera. Mężczyźni zwykle nie robią tego, dopóki nie przyzwyczają się do ciebie przez długi czas. Zamiast próbować przyspieszyć rzeczy, pozwól, aby związek rozwijał się spontanicznie.

Jak uwieść chłopaka? – bądź tajemnicza

Niech Cię niepokoi, schlebia i błaga o Twoją dobroć. To część jego strategii i wyraz instynktu myśliwego natury. Masz szansę lepiej się poznać i sprawdzić, czy naprawdę pasujesz. Ale nie mów wszystkiego o sobie przy pierwszym spotkaniu. Lekko otwórz opakowanie, a składniki czekolady stopniowo się ujawniają. Mężczyźni lubią sami zdradzać pewne tajemnice. Rozbudza ich zmysły i sprawia, że dosłownie tracą dla nas rozum.

Jak kokietować faceta? – zadbaj o wygląd

Upewnij się, że czujesz się dobrze ze sobą. Noś ubrania, w których wyglądasz najbardziej dominująco i wygodnie. Jeśli uważasz, że trening na siłowni jest dla Ciebie dobry, zacznij. Oprócz kondycji uzyskasz zastrzyk energii i lepszy stan umysłu, ponieważ wysiłek fizyczny prowadzi do większego uwalniania szczęśliwych hormonów – endorfin. Wyniki wielu badań wykazały, że mężczyźni uważają, że kobiety w czerwieni są bardziej atrakcyjne. Jeśli więc chcesz zagwarantować, że przyciągnie Cię w grupie innych kobiet, ubierz się na czerwono. Kobiety w szpilkach zawsze robią wrażenie. Idąc, kołysały biodrami i kołysały się, jakby oczekując wsparcia silnego męskiego ramienia. Kobieta w szpilkach, a nawet spodniach lub garniturze wygląda intrygująco, nie ma nic bardziej ekscytującego niż tajemnica. Wzrost podnoszonej osoby może być wyzwaniem. Jednak zazwyczaj pewne siebie osoby nie mają problemu z tym, że ich partnerka jest wyższa, więc przy okazji dzięki szpilkom możesz dowiedzieć się, czy chłopak, który wpada w oko, to wyrafinowany miś, czy odważny macho.

Jak skutecznie poderwać faceta?

Nawet najlepsze wskazówki i triki nie przyniosą dobrych rezultatów, jeśli nie będziesz się trzymała w środku tego wszystkiego. Więc nie noś czerwonej minispódniczki, jeśli nie czujesz się w niej komfortowo. Jeśli codziennie się trochę uśmiechasz, nie śmiej się głośno. Jeśli nienawidzisz makijażu, nie maluj twarzy. Zawsze dopasowuj swój pickup, a nie odwrotnie – to jedyny sposób, aby znaleźć „tego” mężczyznę i mieć udany związek.

Aby skutecznie poderwać faceta, musisz także wiedzieć jak dyskretnie dać do zrozumienia, że Ci się podoba.