Jaki klej do rzęs wybrać? Który klej do rzęs jest najlepszy?

Grube, długie rzęsy bez tuszu i ciągłego poprawiania w łazience to marzenie wielu kobiet. Rynek sztucznych rzęs w ostatnim czasie bardzo się rozwinął, dając produkty, które na twarzy wyglądają bardzo naturalnie ale który klej do rzęs wybrać jeśli przyklejamy rzęsy samodzielnie w domu?

Klej do rzęs to jeden z najważniejszych elementów dobrze zrobionych rzęs. W internecie można kupić wszystko do przedłużania, farbowania i pielęgnacji rzęs. Posiadanie ciemnej, oprawy oczu, powłóczystego spojrzenie jest realne zarówno na basenie, czy zaraz po przebudzeniu nigdy nie było tak łatwe. Ale aby stylizacja utrzymywała się w nienagannym porządku bardzo ważny jest wybór kleju i to jakiego kleju użyjemy do przedłużenia rzęs.

W sieci oraz wśród stylistek rzęs absolutnym i bezwzględnym bestsellerem jest klej do przedłużania rzęs Secret Lashes Gold. Używają go nie tylko stylistki, które pracują na marce Secret Lashes. Klej Gold w świecie stylizacji rzęs to prawdziwe złoto! Najlepszy, najtrwalszy i najbardziej niezawodny klej!

Kleje z Secret lashes można ocenić według następujących parametrów:

  • czas schnięcia,
  • temperatura,
  • wilgotność
  • i operowość.

Jeśli zastanawiasz sie który klej do rzęs wybrać to już spieszymy z odpowiedzią?
Dłuższy czas schnięcia świetnie sprawdzi się u osób, które dopiero zaczynają w branży stylizacji rzęs. Profesjonalistki częściej kupują kleje szybkoschnące. Przy wyborze kleju należy również zwrócić uwagę na warunki panujące w gabinecie. Wśród klei secrect lashes znajdziecie kleje, które będą niezawodne w temperaturach od 19- 25 stopni C. Wilgotność, w jakiej klej będzie trwały i mocny musi być w granicy 40-65%.

Poniżej dokładny opis:

Klej GOLD

czas schnięcia: 0,5- 1 sekundy

temperatura: 20-230C

wilgotność: 45-65%

oparowość: ******

Klej Onyx

czas schnięcia: 0,5- 1 sekundy

temperatura: 19-230C

wilgotność: 40-55%

oparowość: ****

Klej Silver

czas schnięcia: 1- 2 sekundy

temperatura: 20-240C

wilgotność: 45-65%

oparowość: ******

Klej Ruby

czas schnięcia: 0,5- 1 sekundy

temperatura: 19-240C

wilgotność: 40-60%

oparowość: ****

Klej Ultra X

czas schnięcia: 0,5- 1 sekundy

temperatura: 21-250C

wilgotność: 50-70%

oparowość: *********

Klej Ultra Plus

czas schnięcia: 1,5- 2,5 sekundy

temperatura: 22-250C

wilgotność: 45-65%

oparowość: ******

A jaki klej do rzęs dla alergików?

Istnieją osoby uczulone na niektóre składniki klejów, ale jeśli ktoś chce mieć piękne i długie rzęsy jest na to sposób. To właśnie klej do rzęs dla alergików. Secret Lashes wypuściło zaawansowany klej do rzęs dla osób alergicznych. Poniżej jego specyfikacja.

Klej Advanced (dla alergików)

czas schnięcia: 5- 7 sekundy

temperatura: 21-250C

wilgotność: 45-65%

oparowość: *