Czym uzupełnić domową pielęgnację w trądziku różowatym?

Trądzik różowaty to schorzenie, którego trudno się pozbyć, ale bardzo pomocna, a wręcz niezbędna jest pielęgnacja odpowiednimi kosmetykami. Bywa, że dobrze dobrane specjalistyczne kosmetyki poprawiają na tyle jakość i komfort życia, że nie trzeba szukać innej pomocy. Co jednak zrobić, kiedy sama pielęgnacja nie wystarcza? Czym uzupełnić domową pielęgnację w trądziku różowatym?

Kosmetyki Nanili Professional

Marka Nanili Profesional opracowała kosmetyki do pielęgnacji domowej, ale także zadbała o preparaty, które z powodzeniem wykorzystuje się w gabinetach dermatologicznych i kosmetycznych. Kluczem do sukcesu jest zastosowanie kosmetyków w pielęgnacji domowej w połączeniu z zabiegami na bazie preparatów zawierających wysokie stężenia składników aktywnych, między innymi takich, jak:

  • azeloglicyna;
  • ryboza;
  • olej tamanu;
  • trehaloza;
  • kwas laktobionowy;

Istotnym elementem profesjonalnej pielęgnacji są peelingi zawierające kwasy. Każdy etap pielęgnacji domowej został tak zaprojektowany, by można było ją kontynuować poprzez zabiegi w  certyfikowanych gabinetach kosmetycznych.

Weryfikacja gabinetów kosmetycznych

Warto dodać, że zanim gabinet kosmetyczny otrzyma preparaty Nanili Professional, musi przejść pozytywną weryfikację. Marka Nanili dba o bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego też zabiegi z użyciem ich preparatów mogą być przeprowadzane wyłącznie przez osoby z odpowiednim wykształceniem kosmetycznym. Specjaliści z gabinetów kosmetycznych zapraszani są na spotkania i profesjonalne szkolenia, zawsze też dostępny jest opiekun marki, który odpowiada na nurtujące pytania i wdraża do gabinetów nowe produkty.

Jakie zabiegi można przeprowadzić w gabinetach kosmetycznych w uzupełnieniu codziennej pielęgnacji?

Wysoką skutecznością mogą pochwalić się gabinety kosmetyczne wykonujące zabiegi z kwasami:

  • acne ili-Peel;
  • arginin ili-Peel;
  • pyruvic ili-Peel;
  • mandelic ili-Peel.

Kosmetyki Nanili Professional są niezastąpione w zabiegach przeciwtrądzikowych. Należy też zauważyć, że preparaty sprawdzają się także w zabiegach anty aging, oraz w terapiach w kierunku leczenia łuszczycy, atopowym zapaleniu skóry, czy łojotokowym zapaleniu skóry.

Preparaty Nanili Professional przeszły wszystkie wymagane testy w konsultacji z profesjonalistami, a stworzone zostały tak, by można je z sobą łączyć, by osiągnąć jak najlepsze wyniki. Chodzi także o wygodę kosmetologów, by łatwiej było przeprowadzać zaplanowane zabiegi.