Jak powiedzieć chłopakowi że mi się podoba?

młoda dziewczyna myśli jak powiedzieć chłopakowi że jej się podoba

Stało się! Widziałeś go, zostałeś postrzelony strzałą Kupidyna i nie możesz przestać o nim myśleć. Dniem i nocą marzysz, że Twoja znajomość przerodzi się w wieloletni związek. Zanim jednak zaczniesz planować szczegóły swojego ślubu, musisz mu pokazać, że bardzo Ci się podoba. Zobacz,  jak dać chłopakowi do zrozumienia że mi się podoba?

Jak powiedzieć chłopakowi że mi się podoba – bądź odważna

Skróć odległość między sobą, ale rób to mądrze, aby nie przestraszyć chłopca lub dać mu zupełnie inny sygnał. Wybieraj proste, ale naturalne gesty, takie jak siedzenie nieco bliżej niż zwykle, usuwanie okruchów z ręki lub przypadkowe odcięcie ręki. To oczywiste oznaki, że próbujesz się do niego zbliżyć. Pokonywanie dystansu fizycznego może sprawić, że poczujesz się bardziej komfortowo we wzajemnym towarzystwie.

Jeśli jesteś odważną osobą i nie chcesz czekać na niespodziewany obrót wydarzeń i nie wiesz, jak to się skończy, nie czekaj. Wyraź swoje uczucia bezpośrednio słowami. Ale nie zapominaj, że zbyt natrętne zwroty, takie jak „Kocham cię”, mogą cię przestraszyć. Lepiej użyć bardziej subtelnego komunikatu, takiego jak „Lubię cię”. Jednocześnie pozwoli Ci to obserwować reakcje swojego kochanka bez ryzyka odrzucenia lub zakłopotania z Twojej strony. Opłaca się stworzyć odpowiednie warunki przed taką rozmową. Oznacza to, że umów się na spotkanie w cichym miejscu, na przykład na spacer. I zadbaj o dobrą, miłą atmosferę. W trakcie spotkania warto sprawdzić, czy prowadzisz dobrą rozmowę i czy chłopak jest zamyślony lub znudzony spotkaniem. Ułatwia to ocenę, czy istnieje możliwość zwrotu. Gdy spotkanie kończy się nagle lub warunki są niekorzystne (np. z przyjacielem), nie warto rozpoczynać rozmowy. Jedyny wyjątek to sytuacja, w której przez długi czas można być samemu i spokojnie rozmawiać.

Jak pokazać chłopakowi że mi na nim zależy?

Jeśli jednak czujesz się zbyt zestresowany, aby wyrazić swoje uczucia w szczerej rozmowie i martwisz się, że możesz bać się mówić, spróbuj czegoś innego. Jasne, możesz wyznać to wszystko swojemu chłopakowi przez SMS, e-mail lub komunikator, jedyne pytanie brzmi, czy jest to wiarygodne i romantyczne. Więc wymyśl coś oryginalnego – napisz list do chłopca, daj mu ciasteczko z kartą miłości lub napisz spowiedź szminką w zeszycie lub książkę, którą ci niedawno pożyczył.

Niezaprzeczalnie panowie są wzrokowcami. Ale nie próbuj zmiany średnicy o 360 stopni tylko dla tego faceta. Wystarczy kilka drobnych poprawek, jak odświeżenie koloru włosów lub podkreślenie pięknych oczu. Bądź najlepszym sobą i nie udawaj, że tak nie jest, bo prędzej czy później to wyjdzie na jaw. Nawet niewielka perwersja może ci pomóc. jak? Zadbane kobiety są bardziej pewne siebie, czują się lepiej, a także mogą uwolnić Cię od pewnych złożoności, porównując się z innymi kobietami.

Przeglądaj dobrze, gwarantujemy, że nie zabraknie Ci tematów. Posłuchaj, co ta osoba ma do powiedzenia, aby okazać zainteresowanie i dać mu znać, że to lubisz. Mężczyzna zauważy, że jesteś nim zainteresowany i skup się na nim.